Hotel Wyspiański w Krakowie

Hotel Wyspiański jest cudownie umiejscowiony, jeśli chcesz dojść z niego do najważniejszych atrakcji w Krakowie w nez problemu. Blisko jest Rynek Główny oraz dworzec kolejowy. Chwilkę dłużej zajmuje dotarcie do dzielnicy Żydowskiej, ale można się tam dostać na piechotę w zaledwie 20 minut. Ta dzielnica to jedno z lepszych miejsc na całonocną zabawę. Z przodu Hotel Wyspiański prezentuje się podobnie jak inne zabudowania z mrocznej epoki socjalizmu, ale w środku został ładnie wyremontowany. Można tam się przekonać, że w pełni zasługuje na trzy gwiazdki.
Duzy hotel w KrakowieHotel Wyspiański Posiada cztery piętra oraz ponad 230 pokoi z łazienkami. Wszystkie z nich są wysokiej klasy, są wyposażone w telewizor oraz telefon i wi-fi. W pokojach o najwyższym standardzie można znaleźć także kawa i herbata, a także czajnik, który daje możliwość ich przygotowania. W hotelu całkowicie zlikwidowano bariery architektoniczne, dlatego z łatwością mogą się po nim poruszać także osoby niepełnosprawne. Hotel posiada windy, rampy oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich, a pokoje są wystarczająco obszerne, aby było możliwe w nich sprawnie poruszać się wózkiem. Dostosowano również łazienki.
Co znajduje się w Hotelu Wyspiański? W hotelu, który znajduje się w niemal perfekcyjnym punkcie miasta, można znaleźć także imprezy i dobre jedzenie. Mieści w sobie luksusowe kasyno oraz oddział banku (ten sam budynek), a w hotelu jest umiejscowiony bar oraz restauracja z potrawami z całego świata (także z Polski). Hotel posiada odpowiednią ilość miejsca, by dało się tu organizować także duże imprezy. Zapewniamy miejsce dla 130 osób i bardzo dużo wybór alkoholi z całego świata. Latem może się tu pomieścić jeszcze więcej osób, gdyż dostępny jest wtedy hotelowy ogródek. Nierzadko spotykają się w tym miejscu zarówno mieszkańcy Krakowa, jak i sami goście hotelowi. W hotelu często mają miejsce konferencje, zdarza się, że o zasięgu międzynarodowym. Sprzyja temu zarówno dogodne umiejscowienie tego miejsca, jak i całościowa obsługa, zapewniana przez hotel. Blisko hotelu znajduje się strzeżony parking dla gości. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. To idealne miejsce także dla osób, które przybywają do Krakowa w celu zwiedzania zabytków..

Podobne artykuły

Podobne artykuły

Dodaj komentarz